Spoštovani,

danes je bilo študentom od 2. do 6. letnika s strani Univerze v Mariboru na elektronske naslove študentov (student.um.si) ponovno posredovano povabilo k izpolnitvi ankete v okviru sistema U-Multirank, ki zbira podatke o kakovosti visokošolskih institucij tudi s pomočjo študentske ankete.

Da bo Medicinska fakulteta UM vključena v projekt, je potrebno določeno reprezentativno število odgovorov ankete, zato ponovno vljudno vabimo študente od 2. do 6. letnika, da izpolnite anketni vprašalnik; rok za izpolnitev je do 31. 1. 2018.

Mnenje študentov je najpomembnejši element ocene kakovosti izobraževalnega procesa, anketni odgovori študentov pa so osnova za več kot polovico kazalnikov kakovosti izobraževalne dejavnosti.

S spoštovanjem,

Referat MFUM