Spoštovani,

Univerza v Mariboru v sodelovanju z Javno agencijo za raziskovalno dejavnost RS in Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport organizira spletno srečanje z mladimi, katerega osrednji namen je spoznavanje Priložnosti za pričetek in razvoj raziskovalne kariere, ki se bo odvijal v sredo, 9. junija 2021, s pričetkom ob 9.00 uri v okolju MS TEAMS.

Spletno srečanje je namenjeno predvsem študentom zadnjega letnika 2. bolonjske stopnje, doktorskim študentom ter mladim, ki bi želeli vedeti več o tem, kako pričeti karierno pot poklicnega raziskovalca, katere pogoje je potrebno izpolnjevati, kakšni so postopki do zaposlitve ter s katerimi ukrepi EU skrbi za  raziskovalčev nadaljnji karierni razvoj.

Prijava na dogodek ni potrebna. V primeru vprašanj pred dogodkom, se prosimo obrnite na e-naslov: ern@um.si.