Univerza v Mariboru, Medicinska fakulteta objavlja zagovor doktorske disertacije z naslovom »Dolgoročni rezultati sledenja po samoodvzemu vzorca za test na okužbo z onkogenimi humanimi papilomavirusi z odvzemnikoma Qvintip in HerSwab za neodzivnice presejalnega programa za rak materničnega vratu«.

Disertacijo bo zagovarjala Teodora Bokan, dr. med., v petek, 14. januarja 2022, ob 11. uri v predavalnici 1N26 na Medicinski fakulteti Univerze v Mariboru.

Doktorska disertacija je na vpogled v dekanatu fakultete, Taborska 8, Maribor. Vpogled možen po predhodni najavi na elektronski naslov: referat.mf@um.si, najkasneje do zagovora.

Zainteresirana javnost lahko pošlje predhodno prijavo za prisostvovanje na zagovoru najkasneje do 11. 1. 2022 do 10. ure, na elektronski naslov: referat.mf@um.si.