Spoštovani,
obveščamo vas, da bo 17. 9. 2025 v okviru obveznosti »Individualno raziskovalno delo 2 s seminarjem«, potekala predstavitev seminarja z naslovom:
"Uporaba 3D tiska v biomedicini - priprava zdravil."
Predstavitev bo potekala s pričetkom ob 10.00 v kabinetu na MF UM.
Lep pozdrav.
Referat MF UM