Spoštovani pedagoški mentorji in študentje!

Vljudno vabljeni k prijavi oddaje projektne naloge Študentski izzivi (ŠI:UM), ki jo v okviru Razvojnega stebra financiranja (RSF 2.0), za leto 2022, izvaja Univerza v Mariboru in njene članice. Projekt je namenjen spodbujanju sodelovanja in povezovanja UM z okoljem, še posebej spodbujanju sodelovanja študentov s potencialnimi delodajalci v regionalnem/lokalnem okolju. Študentje na ta način, v interdisciplinarnih skupinah, ob usmerjanju s strani pedagoškega in delovnega mentorja, proučujejo različne kreativne in inovativne rešitve za izzive (ne)gospodarskega okolja v regionalnem/lokalnem okolju.

Prijava se izvede z izpolnitvijo priloženega prijavnega obrazca in posredovanjem obrazca na elektronski naslov članice MF UM tatjana.golob@um.si, do vključno 15.2.2022