Odpadejo vse študijske obveznosti od danes, od 12. ure naprej

Spoštovani,

V prilogi vam pošiljamo obvestilo o prekinitvi vseh pedagoških aktivnosti na MF UM, ki velja od danes, 12. 3. 2020 od 12. ure do preklica.

V primeru, da se pedagoška aktivnost danes prične danes ob 11. uri, bo do 12. ure potekala.

V primeru, da katera od predvidenih aktivnosti danes do 12. ure odpade, bo to vidno v e-urniku ali pa boste posebej obveščeni.

Pedagoško delo in izvajanje govorilnih ur  bo potekalo v glavnem preko elektronske pošte ali drugih komunikacijskih kanalov (npr. Skype, Viber, Microsoft Teams) - o podrobnostih boste obveščeni s strani posameznih izvajalcev.

Uradne ure v  Referatu za študentske zadeve  od 12. 3. 2020 do preklica potekajo samo preko elektronske pošte in telefona.

O nadaljnjih ukrepih in spremembah vas bomo obveščali, zato prosimo, da spremljate spletno stran fakultete in elektronsko pošto.

Hvala za razumevanje.

Referat MF

Attachments:
Download this file (SC554e-P_3.20031209120.pdf)SC554e-P_3.20031209120.pdf[ ]210 kB