Pozdravljeni!

Obveščamo vas, da ekipa projekta SHARE pričenja s serijo mednarodnih spletnih SHARE seminarjev v organizaciji mednarodne ekipe projekta SHARE. Namen seminarjev je razširjati rezultate raziskav, ki temeljijo na SHARE podatkih, in spodbuditi znanstveno razpravo na izbranih področjih. Spletni seminarji bodo potekali od 11.00 do 12.00 ure po srednjeevropskem času preko aplikacije Microsoft Teams.

Uvodni seminar bo potekal v sredo 22. novembra 2023 na temo medsebojnega vpliva medgeneracijskih odnosov in uporabe interneta med starejšimi odraslimi v Evropi. Raziskovalne rezultate bo predstavil Bruno Arpino, redni profesor na Oddelku za statistične vede Univerze v Padovi (Italija). Več informacij o dogodku najdete v priponki.

Na dogodek se prijavite tukaj. Po registraciji boste prejeli e-pošto s povezavo do srečanja.

V primeru vprašanj se obrnite na Yasemin Yilmaz: ayilmaz@share-berlin.eu">ayilmaz@share-berlin.eu.

Vljudno vabljeni!

Ekipa projekta SHARE

IER – Inštitut za ekonomska raziskovanja
Kardeljeva ploščad 17, SI-1000 Ljubljana