Spoštovani,

MF UM je koordinatorica poletne šole IP Erasmus z naslovom Traditiomal food in combating foodborne pathogens. Navedena poletna šola z mednarodno udeležbo bo letos potekala v mestu Tampere na Finskem, od  30.6. do 13.7.2013, na voljo so 3 mesta .  Na spletnem naslovu http://www.mf.uni-mb.si/index.php/sl/mednarodno-sodelovanje , pod seminarji in simpoziji, si lahko pogledate vsebino dosedanjih dveh poletnih šol s tem naslovom.

Vabimo vse zainteresirane študente, da se prijavite. Postopek prijave : napišite kratko motivacijsko pismo (max. polovica strani A4) in ga pošljite na tomaz.langerholc@uni-mb.si, do 15.2.2013.

Stroški namestitve, prehrane in potni stroški so sofinancirani s strani poletne šole, do višine minimalno 90% , lahko tudi več (o tem bodo izbrani študenti naknadno obveščeni). Dodatne infomacije lahko pridobite v referatu, pri ge. Orož Črešnar.

Vabljeni k prijavi!

referat MF UM