Spoštovani,

Obveščamo vas, da bo prijava na klinične praktikume (KP) iz Interne medicine delo ob bolniku, Kirurgije delo ob bolniku in Pediatrije delo ob bolniku potekala v četrtek, 14. 10. 2021 ob 17:00, na povezavi https://kolokvij.mf.um.si/izpiskp.php.

Prijaviti se je potrebno najkasneje do 18. 10. 2021. Menjave so mogoče le na proste termine in mesta (za celoten potek praktikuma) oz. v kolikor se sami dogovorite za menjavo 1 na 1 (le-to oba v dogovoru sporočita na referat.mf@um.si najkasneje do 18. 10. 2021).

Prijava na praktikum Družinske medicine poteka posebej, o čemer boste obveščeni še naknadno.

Povezava za prijavo bo na voljo že danes, 13. 10. 2021, pri čemer vas vljudno prosimo, da testirate ali je vaša vpisna številka v bazi.

Prijavite se na KP kirurgije, če je vaša vpisna številka v bazi, se mora pojaviti sledeč zapis:

"Najprej morate izbrati KP interne in s tem zeleni, oranžni ali rdeči potek!"

V kolikor se pojavi kakšno drugo obvestilo, prosim nemudoma obvestite na alojz.tapajner@um.si.

Lep pozdrav,

Referat MF