Spoštovani,

zaradi pozitivnega odziva na v marcu izveden Osvežitveni tečaj slovenskega pravopisa, bomo tečaj ponovili v mesecu aprilu. Torej, če vam pri pisanju dopisa, poročila, e-sporočila ali pri pripravi ppt-predstavitev ni bilo vseeno, kakšen izdelek daste iz rok, potem je Osvežitveni tečaj slovenskega pravopisa, ki ga pripravljamo na FF UM, kot nalašč za vas. Tečaj je namenjen pedagoškim in nepedagoškim delavcem in doktorskim študentom.

Število ur: 4 ure

Cena: 40 evrov

Izvajalki: izr. prof. Alenka Valh Lopert, izr. prof. dr. Melita Zemljak Jontes

Izvedba: Filozofska fakulteta UM

Datum: 22. 4. 2017, sobota 9.00–13.00

Več na: http://www.ff.um.si/centri/jezikovno-izobrazevanje.dot, kjer najdete podrobnejšo predstavitev in prijavnico. Tečaj bomo izvedli, če se nanj prijavi najmanj 10 zainteresiranih.

Kontakt in prijave: gospa Tanja Grosman na tel. št.: 02/22 93 805, 031/682 579 ali po elektronski pošti: tanja.grosman@um.si.