Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru

Splošne informacije o razpisu za vpis 2020-21

Informativni dan 2020/2021 – sprememba termina
Informativni dan na Medicinski fakulteti Univerze v Mariboru bo za podiplomski doktorski študijski program Biomedicinska tehnologija (3. stopnja, izredni študij) potekal v četrtek, 18. junija 2020, ob 15.00 v predavalnici P18 (pritličje) na Medicinski fakulteti UM, Taborska 8, 2000 Maribor. Za več informacij pošljite email na irena.gorza@um.si​.

Opozorilo: Zaradi negotovih razmer v povezavi z izbruhom nove koronavirusne bolezni COVID-19 lahko pride do prestavitve ali odpovedi termina. Prosimo, da pred udeležbo na nformativnem dnevu informacije preverite na spletni strani Medicinske fakultete UM.

Navodila kandidatom za pripravo dokumentacije za prijavo na podiplomski študij

Pogoji za vpis na študij 3. stopnje Biomedicinska tehnologija 2020-21

Sprejemni/izbirni izpit

VPIS 2020/2021

Kandidati, ki bodo sprejeti v 1. ali višji letnik podiplomskega študijskega programa Biomedicinska tehnologija bodo obvestilo o vpisu, skupaj z vso vpisno dokumentacijo in navodili za vpis, prejeli na dom.

Vpis za kandidate iz prvega prijavnega roka mora biti opravljen najkasneje do 17. septembra 2020.